HAVUZ & SAHİL

Sahil

80 metre uzunluğunda ve 60 metre genişliğinde ince özel kumlu bir plajın yanı sıra bir dinlenme havuzu, kaydıraklı bir havuz ve iki çocuk havuzu sunmaktadır. Çeşitli yaş ve çocuklu aileler için bir tatil cennetidir. Otelin kendi plajı 400 metre uzaklıktadır..
• Şezlonglar (doluluk durumuna bağlı): Sahilde (ücretsiz)
• Şemsiyeler (doluluk durumuna bağlı): Sahilde (ücretsiz)
• Plaj Havlusu: Sahilde (ücretsiz)

Detaylar
Side Crown Palace tatilinize değer katar; Akdenizin masmavi sularında sıcacık güneşin ve denizin keyfini çıkarın.

Açık Havuz

Otelimizin ön kısmında bulunan havuz kenarında, Akdeniz'in parlak güneşine uzanabilir ya da havuzumuzun serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Açık havuz gün boyu sevdiklerinizle eğlenerek vakit geçireceğiniz en güzel mekanlardan biridir. Açık Yüzme Havuzu 1150 m² alanıyla hizmet vermektedir.

Detaylar
Toplam Yüzme Havuzu: 2 (3 su kaydırağı , Yetişkinler için uygun alan)

AQUAPARK

Hava şartlarına bağlı olarak kullanım saatleri belirlenen Aquaparkımız; 3 adet kaydırak ile hem çocuk hem de yetişkin misafirlerimiz için 7 Nisan ve 31 Ekim tarihleri arasında unutulmaz anların yaşanacağı imkanlar sunmaktadır.

Detaylar
Hava şartlarına bağlı olarak kullanım saatleri belirlenebilir

Relax Havuz

Günlük yaşamın karmaşa ve stresinden çok uzakta, tamamen arınacağınız, kaliteli ve konforlu eğlencenin adresi Relax havuz, özlediğiniz huzuru da dahil ederek unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacak.

Detaylar
Açık Relax Yüzme Havuzu 950 m² alanıyla hizmet vermektedir.

Kapalı Havuz

Yaz kış hizmet veren kapalı havuzumuz mevsim ne olursa olsun eksiksiz bir tatil sunmak için siz değerli konuklarını bekliyor.

Detaylar
Kapalı Yüzme Havuzu 200 m² alanıyla hizmet vermektedir.
Kapalı havuz ısıtmalıdır.

Çocuk Havuzu

Yetişkin havuzunun hemen yanında konumlanan, ailelerinden uzaklaşmadan eğlenebilecekleri çocuk havuzunu, minik misafirlerimiz için hazırladık.